KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 10928049
*
nr 1092 8049
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Etsning, Mikael Kihlman (f. 1953), 23/250, motivet: 16x12
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 februari 2017
kl 20:01:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/2 20:27:10
1
100 kr
27/2 16:58:19
2
150 kr
27/2 19:53:37
3
200 kr
27/2 19:54:30
4
250 kr
27/2 19:56:18
3
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik mikael kihlman svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4157 Etsning
Artur Bengtsson, Riddarhus kanalen. Signerad. Bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:22
-
4232 Etsning
Curt Hamne (f. 1943), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:40
-
4024 Etsning
Hans Wigert (1932-2015), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:45
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:57
-
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:53
-
4044 Etsning
Rimer Cardillo (f. 1944), Uruguay. "Sunflower". Si..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57
*
Mikael Kihlman
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
nr 1092 8049
Mikael Kihlman
(f. 1953), Sverige
Etsning, Mikael Kihlman (f. 1953), 23/250, motivet: 16x12
Mikael Kihlman, född 1953, svensk målare och grafiker.
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 februari 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/2 20:27:10 | 1 | 100 kr |
27/2 16:58:19 | 2 | 150 kr |
27/2 19:53:37 | 3 | 200 kr |
27/2 19:54:30 | 4 | 250 kr |
27/2 19:56:18 | 3 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsning etsningar grafik mikael kihlman svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4157 Etsning
Artur Bengtsson, Riddarhus kanalen. Signerad. Bild..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:22 -
4232 Etsning
Curt Hamne (f. 1943), Sverige. Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:40 -
4024 Etsning
Hans Wigert (1932-2015), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:45
-
2021 Etsning
Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 1.000 kr
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:57 -
4089 Etsning
Lennart Olausson (f. 1944), Sverige. Söder. Signer..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:53 -
4044 Etsning
Rimer Cardillo (f. 1944), Uruguay. "Sunflower". Si..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:57